Doplňkové služby

Doplňkové služby

Čalounění, šití, instalace a žehlení v interiéru, úklid a údržba. Každou realizovanou zakázku doladíme s doplňky k Vaší naprosté spokojenosti. Dbáme na praktičnost a možnost nenáročné údržby při následné instalaci i originálních střihů. Po dokončení Vaší stavby nabízíme kompletní úklidové práce vč. mytí oken. Naším cílem je nadstandardní servis a prvotřídní služby.

Tapetování

Firma ADIN Interiér zajištuje tapetování z našich tapet z firmy KHROMA, GUZMASUREEL, ARTE a Prestigious Textiles. Lepíme textilní, vliesové i papírové tapety.

Montáž konzolí

Instalujeme konzole, posuvné panely a římské rolety do interiérů včetně zaměření a technického vyřešení. Zaměření v interiéru zdarma.

Čalounění

Provádíme čalounění starožitných kousků vč. restaurování dřevěných součástí nábytku. Pro zakomponování starého kvalitního čalouněného nábytku do nově navrženého interiéru Vám nabízíme kolekci potahových látek s vysokým množstvím otáček, které označují odolnost materiálu vůči oděru.

Šití

Naší zákazníci si jistě všimnou vysoké kvality propracování každé zakázky. Každou realizovanou zakázku doladíme i s doplňky k Vaší naprosté spokojenosti. I náš obor se neustále rozvíjí - vývoj přináší nové druhy vláken, které rozšiřují možnosti jak ve zpracování nových originálních střihů, tak při uplatnění v interiéru

Instalace a žehlení v interiéru

Samotné dekorování oken je vyvrcholením našeho úsilí o dokonale splynutí s interiérem. Žehlení speciálním žehlícím zařízením přímo na okně dopomáhá k 100% výsledku. Dbáme na praktičnost a možnost nenáročné údržby při následné instalaci i originálních střihů.

V naší vzorkovně můžete shlédnout všechny vzorky látek, tapet, rolet i konzolí

Vyhovuje Vám nakupovat online?

Záclony, závěsy, tapety, konzole a další doplňky ...

Vzorník tapet