Záclony

Záclony, závěsy

Pro někoho zcela nezbytné funkční doplněk, pro jiné nezastupitelný dekorativní prvek v interiéru. Záclony a závěsy zateplují a navodí domácí až snovou atmosféru. Samozřejmě se dnes setkáváme s názory, že dům bez oblečení oken může být, ale musí k tomu být například dlouhý pohled do zahrady nebo zeleně. To co nám udělá zateplení, zlepší akustiku, pohltí sluneční paprsky a zútulní interiér jsou opravdu dobře vybrané materiály na kvalitně zpracované záclony a závěsy. S tím souvisí i výběr materiálů, kde nadčasovými látkami získáme luxusní interiér . A nemusí jít vždy o historický interiér, ale stále častěji jsou textílie od světových návrhářů neodmyslitelnou součástí moderních interiérů.

Záclonoviny a dekorační látky zpracováváme dle našeho společného návrhu s klientem v naší šicí dílně. Nemusí jít vždy o šití klasických záclon a závěsů do řasící pásky, ale je možno zpracovávat zaclonovinu i na římské či vídeňské rolety. Záclony a dekorační látky nabízíme v mnoha materiálových složeních od 100% polyesteru, přes 100% hedvábí až po lněné látky od světových návrhářů jako je Ulf Moritz, Lori Weitzner a další. V našich kolekcích najdete nepřeberné množství barevných odstínů, které je možno vždy kombinovat i s látkami na čalounění a další textilní výrobky. Samozřejmostí jsou ve vzornících i látky splňující akustické parametry, nehořlavé látky TREVIRA CS, látky s nešpinivou úpravou, plně zatemňující black-outy i více používané dim-outy. V naší nabídce můžeme vybírat i z látek k outdoorovému použití, tzn. látky s možností vystavit se každodennímu slunečnímu svitu a případně i dešti a při těchto klimatických podmínkách si stále udržet svoji prvotřídní kvalitu.

Naše zkušenosti v tomto oboru nás vedou k stoprocentnímu výsledku a vytvoření výborné kvality záclon, závěsů, římských rolet a dalších zpracovaných textílií.

Římské rolety

jsou velmi oblíbené pro svoji dokonalou barevnou a vzorovou vyváženost s interiérem. Římské rolety šijeme na naší dílně vždy po zaměření u zákazníka na míru a neni problém vypracovat střihy i na atypická okna. Výběr materiálů je obrovský od zcela průsvitných, poloprůsvitných, zastiňujících až po dim-outy a black-outy.

Závěsné zařízení pro římské rolety vybíráme dle typu:

-s výztuhami - na roletě jsou odšité malé tunýlky, případně je našitá transparentní páska, kterou je protažena sklolaminátová tyčka pro perfektní udržení tvaru rolety

-bez výztuh - rolety vzbuzují ležérnější dojem a hodí se i do klasických interiérů

Pokud potřebujete plné zastínění římské rolety s polopropustného materiálu, najdeme pro textílii vhodnou kompatabilní podšívku a z rolety vytvoříme zastiňující prvek jako z velmi krycího materiálu.

Japonské posuvné stěny

posuvné stěny získávají stále větší oblibu v našich interiérech a to jako možnost zastínění proti slunečnímu svitu nebo předělení - oddělení místnosti. Tyto japonské posuvné stěny vyrábíme na míru a i počty jednotlivých panelů je možno zvolit k plné spokojenosti a tomu, co nám dovolí interiér. Na japonské posuvné stěny je možno vybírat jak z našich kolekcí látek, nepropustnějších záclonovin, ale třeba i technických materiálů na rolety a screenů. Stejně jako záclony, závěsy můžou být japonské posuvné panely buď s ručním posunem nebo ovládané motoricky.

Rádi se s Vámi setkáme u nás ve vzorkovně po telefonické domluvě - 606 621 814
Poptávka

Ukázky realizací

V naší vzorkovně můžete shlédnout všechny vzorky látek, tapet, rolet i konzolí

Vyhovuje Vám nakupovat online?

Záclony, závěsy, tapety, konzole a další doplňky ...

Vzorník tapet