Záclony

Záclony

Zaclony - pro někoho zcela nezbytné funkční doplněk, pro jiné nezastupitelný dekorativní prvek v interiéru. Záclony zateplují a navodí domácí až snovou atmosféru. Zaclonoviny můžete vybrat z bohaté škály od zahraničních dodavatelů JAB, CARLUCCI, CHIVASSO, SAHCO, DRAPILUX.

Záclonoviny zpracováváme dle našeho společného návrhu s klientem v naší šicí dílně. Nemusí jít vždy o šití klasických záclon do řasící pásky, ale je možno zpracovávat zaclonovinu i na římské či vídeňské rolety. Záclony nabízíme v mnoha materiálových složeních od 100% polyesteru až po lněné záclony od světových návrhářů.

Moderní záclony

Nyní můžete shlédnout novou kolekci zaclon od firmy JAB a Chivasso. V této podzimní kolekci zaclon najdete jak hladké materiály, tak materiály s moderními či abstraktními vzory. Vzorky záclonovin můžeme po domluvě přivézt k Vám do interiéru na prezentaci k detailnímu vyběru.

Řimske rolety a posuvné panely

Římské rolety zpracovávame jak ze záclonovin, tak i z dekoračních materiálů. Japonské posuvně panely volíme na šíroká, vysoká okna, ale třeba i na přepažení místností. Jak k římským roletám, tak i k posuvným panelům můžeme zpracovat k doladění polštáře čí jiné doplňky.

Rádi se s Vámi setkáme u nás ve vzorkovně po telefonické domluvě - 606 621 814
Poptávka

Ukázky realizací záclon

V naší vzorkovně můžete shlédnout všechny vzorky látek, tapet, rolet i konzolí

Vyhovuje Vám nakupovat online?

Záclony, závěsy, tapety, konzole a další doplňky ...

Vzorník tapet